menusearch
systematick.ir

آموزش مخفی کردن فالووینگ ها

۱۳۹۹/۱۰/۵ جمعه
(16)
(0)
آموزش مخفی کردن فالووینگ ها
آموزش مخفی کردن فالووینگ ها

آموزش مخفی کردن فالووینگ ها

 

ممکن است زمانی بخواهید افرادی را فالو کنید اما چون توسط افراد دیگر زیر ذره بین هستید از این کار منصرف میشوید. متاسفانه بعضی از دوستان و آشنایان ما هستند که، همه روزه پیج ما را چک میکنند که چه کسانی را فالو کرده ایم. این یک معضل به حساب می‌آید و ما میخواهیم در این مقاله به آموزش مخفی کردن فالووینگ ها بپردازیم.
عزیزانی که از گوشی‌‌‌‌های آیفون استفاده میکنند به راحتی میتوانند از این ترفند استفاده کنند. کافیه که آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را دانلود کنند و این روش را امتحان کنند.
و اما دوستانی که از گوشی‌‌‌‌های اندروید استفاده میکنند و میخواهند این ترفند را امتحان کنند، باید ورژن‌‌‌‌های قدیمی اینستاگرام را دانلود کنند. البته دقت داشته باشید که نباید قدیمی تر از سال 2018 باشد. نسخه ای که میتوانید از آن استفاده کنید و مناسب این ترفند باشد را، در پایان این مقاله برای شما آپلود کرده ایم که میتوانید آن را دانلود کنید.

با طی کردن مراحلی که در ادامه بیان میکنیم، شما میتوانید جلوی حس کنجکاوی دیگران را بگیرید.

 

 

بیشتر بخوانید: آپلود کلیپ طولانی در اینستاگرام

 

 

  • برای اجرای این ترفند اولین قدم این است که وارد بخش سرچ اینستاگرام خود بشوید. سپس پیج wn.v7 را سرچ کنید و وارد پیج آن بشوید.

 

 

 

مخفی کردن فالووینگ ها

 

 

  • در این مرحله به قسمت following پیج مراجعه کنید.

 

 

آموزش پنهان کردن فالووینگ ها

 

 

بیشتر بخوانید: چیکار کنیم رونالدو به ما دایرکت بدهد

 

 

  • در این قسمت به انت‌‌‌‌های لیست فالووینگ ها بروید و پیج Full Name0 را فالو کنید.

 

 

آموزش ترفند‌‌‌‌های اینستاگرام

 

 

  • بعد از فالو کردن فول نیم صفر کار به اتمام میرسد و اگر بخواهند فالووینگ‌‌‌‌های شما را مشاهده کننده، اینستاگرام آنها را از برنامه بیرون می‌اندازد.

 

 

 

راز مخفی کردن فالووینگ ها

 

 

 

بعد از طی کردن مراحل بالا دیگر کسی قادر به چک کردن فالووینگ‌‌‌‌های شما نیست. به جز افرادی که از گوشی‌‌‌‌های آیفون استفاده میکنند. البته آن دسته از افرادی که گوشی‌‌‌‌های اندروید دارند و از ورژن‌‌‌‌های قدیمی تر اینستاگرام استفاده میکنند، میتوانند از لیست فالووینگ‌‌‌‌های شما نیز بازدید کنند.

همانطور که گفتیم، با گوشی‌‌‌‌های اندروید قادر به فالو کردن Full Name0 نیستید. باید از ورژن‌‌‌‌های قدیمی استفاده کنید. به همین منظور ما نسخه 2018 این برنامه را برای شما آپلود کردیم.

 

 

 

 


دانود ورژن قدیمی اینستاگرامدانلود نسخه 2018 اینستاگرام - دانلود مستقیم(35MB)


 

 

 

مرتضی لطفی

systematick.ir

telegramaparatinstagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر