menusearch
systematick.ir

فیلم برداری به صورت مخفیانه

۱۳۹۹/۹/۲۹ شنبه
(6)
(0)
فیلم برداری به صورت مخفیانه
فیلم برداری به صورت مخفیانه

فیلم برداری به صورت مخفیانه 

 

 

خیلی از افراد هستند که دوست دارند هر کاری را به صورت مخفیانه انجام بدهند. اما به طور کلی هر کاری که به صورت مخفیانه انجام شود کار درستی نیست مانند فیلمبرداری.  یکی از کارهایی که ممکن است همه ی ما در برخی از مواقع نیاز به انجامش داشته باشیم این است که به صورت مخفیانه از جایی یا کسی فیلم بگیریم بدون آنکه کسی متوجه بشود. تا بعدا بتوانیم با استفاده از آن فیلم حقیقتی را برای دیگران اثبات کنیم یا چهره واقعی فردی را به دیگران نشان بدهیم. البته امکان دارد معدود افرادی در جاهایی از آن استفاده کنند که از لحاظ اخلاقی درست نباشد اما قصد ما چنین چیزی نیست و نیت قلبی ما فقط و فقط کمک به افرادی است که میخواهند در جاهای درست از آن استفاده کنند. دوستان توجه داشته باشند که فیلم برداری از اشخاص یا برخی از مکان ها در مواقعی جرم محسوب میشود.
به دلیل اینکه در حین فیلم برداری صفحه گوشی ما، جایی را که در حال فیلم برداری از آن هستیم، را نشان میدهد نمیتوانیم از دوربین اصلی گوشی استفاده کنیم. برای این کار، ما نیاز به یک برنامه جانبی داریم که هدف ما از این پست آموزش همین برنامه جانبی میباشد. شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشن Background Secret Video Recorder به این قابلیت دسترسی پیدا کنید. توجه داشته باشید که این اپلیکیشن فقط در سیستم عامل اندروید قابل استفاده میباشد. در این برنامه میتوانید حتی با خاموش کردن صفحه نمایش تلفن همراهتون به صورت پنهانی ویدیو ضبط کنید.

حالا میریم که یک آموزش کلی را باهم ببینیم.

 

 


بیشتر بخوانید: دانلود رایگان از یوتیوب


 

 

 

مخفیانه فیلم گرفتن

 

 

 زمانی که شما وارد برنامه میشوید میتوانید با لمس کردن آیکن قرمز رنگی که پایین صفحه است شروع به فیلم برداری کنید. و برای خاتمه دادن به فیلم برداری، کافیه که دوباره آیکن قرمز رنگ را لمس کنید.

 

پنهانی فیلم گرفتن

 

برای اینکه بتوانید ببینید چه فیلم هایی ضبط کرده اید، 3 خط بالای صفحه را بزنید سپس گزینه gallery را انتخاب کنید. در آنجا ویدیو هایی که ضبط کردید را میتوانید مشاهده کنید.

 

دانلود برنامه پنهانی فیلم گرفتن

 

 


بیشتر بخوانید: چگونه مصرف اینترنت اینستاگرام را کاهش دهیم؟


 

 

 

برای راحتی کاربران، برنامه شورت کاتی را ایجاد میکند که میتوانید بدون وارد شدن به برنامه فیلم بگیرید. کافیه که با لمس شورت کات video recorder شروع به فیلم برداری کنید و اگر دوباره روی شورت کات بزنید فیلم برداری متوقف میشود.

 

اموزش مخفیانه فیلم گرفتن

 

زمانی که برنامه را نصب میکنید خود برنامه به صورت پیش فرض از دوربین پشت گوشی شما استفاه میکند اگر خواستید از دوربین جلو استفاده کنید کافیه وارد قسمت settings بشوید و سپس camera را لمس کنید.

 

background recorder

 

 با طی کردن مراحل بالا، با چنین صفحه ای مواجه میشوید که از شما میخواهد دوربین دلخواهتان را انتخاب کنید.


دانلود background video recorder - لینک مستقیم (5.2MB)


 

مرتضی لطفی

systematick.ir

 

telegramaparatinstagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر